Yhteystiedot

HALLITUS 2020

LIPPUKUNNANJOHTAJA, KALUSTONHOITAJA, AKELA

Jari Nummenpää

p. 040-7001396

nummenpaa.jari@gmail.com


OHJELMAJOHTAJA, TURVA-AIKUINEN, TARPOJALUOTSI

Kirsi Usva

P. 040-5373612

kirsi.usva@gmail.com


PESTIJOHTAJA, TIEDOTTAJA, AKELA

Sami Norr

p. 040-1793699

sami.norr@gmail.com


KIRJANPITÄJÄ, SAMPO

Ari Jaska

ari.jaska@gmail.com


RAHASTONHOITAJA, AKELA

Mari Segersted

mari.lotta88@gmail.com


JÄSEN

Mikko Maunu

mikko.maunu86@gmail.com


MUUT HALLINTOPESTIT

SISUPARTIO

Laura Mäntyvaara

marikamansikka@gmail.com


JÄSENREKISTERINHOITAJA

Kimmo Nieminen

kimmo.nieminen@surffi.net


SEURAKUNNAN YHTEYSHENKILÖ ”SEPPO”

Teppo Knuutinen

p. 050-5890432

teppo.knuutinen@evl.fi


PARTIOKILTA ILVES

Jari Vesander

p. 040-9346700

jarivesander@hotmail.com