Yhteystiedot

HALLITUS 2019

LIPPUKUNNANJOHTAJA, KALUSTONHOITAJA, AKELA

Jari Nummenpää

p. 040-7001396

nummenpaa.jari@gmail.com


OHJELMAJOHTAJA, RAHASTONHOITAJA, AKELA

Ari Jaska

p. 050-3061765

ari.jaska@gmail.com


SIHTEERI, AKELA

Laura Nummela

p. 044-2775234

laura.nummela98@gmail.com


TIEDOTTAJA, PESTIJOHTAJA, RYHMÄNJOHTAJA

Sami Norr

p. 040-1793699

sami.norr@gmail.com


JÄSEN, AKELA

Aleksi “Allu” Ranta

oa.ranta@gmail.com

 


JÄSEN, TARPOJALUOTSI, TURVA-AIKUINEN

Kirsi Usva

kirsi.usva@gmail.com

 


MUUT HALLINTOPESTIT

SISU- JA PERHEPARTIO

Laura Mäntyvaara

p. 044-2617558

marikamansikka@gmail.com


PARTIOKILTA ILVES

Jari Vesander

p. 040-9346700

jarivesander@hotmail.com


JÄSENREKISTERINHOITAJA

Kimmo Nieminen

p. 040-5514729

kimmo.nieminen@surffi.net


SEURAKUNNAN YHTEYSHENKILÖ 

Teppo Knuutinen

p. 050-5890432

teppo.knuutinen@evl.fi